Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Расклад факультатыўных заняткаў

РАСКЛАД факультатыўныя заняткі

З навучэнцамі 2-11 класам

на 2017/2018 навучальны год

1 паўгоддзе

п/п

 

Ф.И.О. учителя

 

Название факультатива

 

Класс

День

недели

 

Время

Каб.

  1.  

Колыхан Т.Ю.

Учимся говорить правильно

Ср

12.10-12.45

24

  1.  

Колыхан Т.Ю.

Математическая радуга

Чт

12.10-12.45

24

  1.  

Сазановец Ю.Н.

Моё Отечество

Вт

13.35-14.20

12

  1.  

Сазановец Ю.Н.

Решение текстовых задач

Чт

12.30-13.15

12

  1.  

Глинская И.М.

Моё Отечество

Ср

13.35-14.20

25

  1.  

Глинская И.М.

Речевой этикет

Пн

13.35-14.20

25

  1.  

Глинская И.М.

Юные исследователи

Пт

12.40-13.25

25

  1.  

Жибуртович Н.В.

Художественно – речевая деятельность

Ср

13.35-14.20

44

  1.  

Василевская Н.Н.

Моё Отечество

Ср

13.35-14.20

10

  1.  

Величкевич И.В.

Роднае слова

Чт

14.05-14.40

26

  1.  

Величкевич И.В.

Речевой этикет

Пт

13.35-14.20

26

  1.  

Куделич А.А.

Играем в футбол

Вт

14.20-15.05

Сп.

зал

  1.  

Куделич А.А.

Играем в футбол

Пт

14.30-16.15

Сп. зал

  1.  

Мартинкевич А.В.

Введение в информатику

Вт

14.30-16.15

46

  1.  

Сапега С.В.

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

Чт

14.50-15.35

35

  1.  

Новикова О.К.

«Беларускія землі ад старажытнасці да сярэдзіны ХІІІ ст.»

Чт

15.45-16.30

43

  1.  

Корниенко Е.С.

 

Школа юных математиков

 Вт.

15.15– 16.00

47

  1.  

Сапега С.В.

Гэты няпросты просты сказ

Пн

15.15-16.00

35

  1.  

Урбан Н.В.

Играем в футбол

Пн

14.30-15.15

Сп.

зал

  1.  

Павлович О.С.

Физика вокруг нас

Пн

14.30-15.15

31

  1.  

Степанова Т.В.

Секреты синтаксиса и пунктуации

Пн

14.30-15.15

34

  1.  

Машкова Е.М.

Физиологические и гигиенические аспекты здоровья человека

Вт

14.30-15.15

21

  1.  

Романькова Е.В.

Основы выбора профессии

 

 

 

  1.  

Дробуш Е.М.

Евразия – материк контрастов

Вт

15.20-16.05

45

  1.  

Раковец Е.Т.

Складаны сказ без складанасці

Чт

16.50-17.35

36

  1.  

Павлова Э.В.

Повторяем математику

Ср

16.20-17.05

46

  1.  

Романькова Е.В.

Основы выбора профессии

 

 

 

  1.  

Романькова Е.В.

Основы выбора профессии

 

 

 

  1.  

Сапега С.В.

Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

10А

Пт

14.30-15.15

35

  1.  

Жук Ж.Н.

Человек в мире художественной культуры

10А

Чт (2ч.)

14.05-14.50

14.55-15.40

16

  1.  

Кезик Н.Г.

Культура речи

10А

Чт

14.05-14.50

34

  1.  

Кезик Н.Г.

Современная риторика: основы речевого общения

11А

Пн

14.20-15.05

 

34

  1.  

Стрельчук Г.Н.

Практыкум па пунктуацыі

11А

Ср

14.30-15.15

36

  1.  

Кадушина Л.В.

Гісторыя ў імёнах і падзеях

11А

Вт

14.30-15.15

42

Раздзелы сайта