Выбары ў моладзевую палату

У суботу11 сакавіка 2017г. на базе нашай школы адбыліся выбары ў моладзевую палату 5-га склікання Мінскага гарадскога Савета дэпутатаў(Старавіленская выбарчая акруга №41).  Кандыдаты выступалі з падрыхтаванымі праграмамі, ўдзельнічалі ў дэбатах, адказвалі на пытанні выбаршчыкаў. Наша ўстанова адукацыі з нецярплівасцю чакала вынікаў галасавання. І нездарма. Перамогу атрымаў вучань 10 “А” класа Палхоўскі Назар, які вызваў давер сярод моладзі. Актыўную падтрымку нашаму цяпер ужо дэпутату аказалі педагог-арганізатар школы К.Р. Скіпар, адміністрацыя школы і настаўнікі-прадметнікі, якія верылі ў сілы Назара і трымалі за яго кулачкі. Цяпер у нас ёсць дэпутат, які будзе не проста выслухоўваць праблемы, але і вырашаць іх.

Выпускной вечер 2017